fbpx

Orkan pokazał siłę, Golnica nie zwalnia tempa

Orkan pokazal sile, golnica nie zwalnia tempa

W miniony weekend kolejne punkty zdobyły zespoły występujące w A i B-klasie.

Orkan Objezierze obawiał się wyjazdu do Obrowa. Byki są beniaminkiem, ale wzmocniły się przed sezonem. Ich pozycja lidera nie była więc czymś zaskakującym.

W sobotnie popołudnie pomimo deszczu kibice mogli obejrzeć ciekawe widowisko. 6 bramek zrekompensowało widzom niesprzyjającą aurę. Lepszy w tym meczu był Orkan i udokumentował to 4 bramkami (3x Norbert Jabłoński, 1x Patryk Pacholski). Gospodarze zdołali odpowiedzieć 2 trafieniami.

Orkan potwierdził słowa trenera Kucharskiego o sile zespołu (zobacz tutaj). Już w sobotę kolejnym rywalem będzie KS Sękowo.

Już czwarte zwycięstwo zaliczyli piłkarze Golnicy. Wartą 3 punkty bramkę zdobył na boisku we Wrzeszczynie Jacek Łukowski. Tym sposobem ryczywolski zespół umocnił się na prowadzeniu pilskiej B-klasy.

Rożnovia wygrała aż 5:0 z Jadwiżańskim. Tym sposobem rożnowski klub utrzymuje kontakt ze ścisłą czołówką poznańskiej B-klasy.

Kolejny dreszczowiec zafundowali swoim kibicom piłkarze LKS Lipa. Po walce do końca o wygraną z LKS Kicin, tym razem zażarty bój LKS toczył z Wełnianką. W niedzielne popołudnie udało się jednak wywalczyć pełną pulę. LKS Lipa plasuje się na trzeciej pozycji.

Niestety kolejną przegraną muszą przełknąć kibice MKS Sparta Oborniki. Wełna Skoki pokonała klub z Objezierskiej 3:1.