Orkan liderem, w środę gra z Orłem Słopanowo w PP

| Łukasz | Orkan Objezierze

orkan liderem, w srode gra z orlem slopanowo

Orkan Objezierze jest samotnym liderem po 3 kolejkach poznańskiej A-klasy grupy II.

W miniony weekend drużyna z Objezierza pojechała do odległego Łowynia. Faworytem meczu byli goście i to uwidoczniło się w pierwszych minutach. Już w 4 minucie bramkę strzelił Matczak, a chwilę później Jabłoński podwyższył na 2:0. Rywale odpowiedzili dopiero w 36 minucie po strzale Nawrota.

Po zmianie stron za sprawą Matczuka Orkan odzyskał dwubramkowe prowadzenie w 62 minucie. Gospodarze nie zamierzali jednak pogodzić się z porażką. W 74 minucie bramkę kontaktową zdobył Mroczyński. To jednak było wszystko na co było stać Orła.

W sobotnim meczu zagrał już Krystian Morka. Krótkie boisko w Łowyniu pozwalało gospodarzom na dalekie wykopy piłki aż w pole karne Orkanu, czym sprawiali duże zagrożenie. Na szczęście zawodnicy Piotra Kucharskiego obronili jednobramkowe prowadzenie i są samodzielnym liderem.

W środę 6 września o 17:00 Orkan zagra w Objezierzu z Orłem Słopanowo. Dla duetu trenerskiego Kucharski-Stachowiak będzie to możliwość przetestowania zawodników, którzy dotychczas z różnych powodów grali mniej.

Paweł Dębniak, bramkarz Orkanu Objezierze, został piłkarzem Nielby Wągrowiec.
Gracjan Stachowiak w sezonie 2024/2025 nie będzie reprezentował drużyny RKS Skorpion Bogdanowo.
Piłkarz Orkanu Objezierze Jędrzej Kośmicki potrzebuje pomocy. Walczy o szybki powrót na boisko.
W poniedziałek 22 lipca Orkan Objezierze rozpoczyna treningi przed sezonem 2024/2025.
Orkan Objezierze w sobotę zremisował na wyjeździe spotkanie z Orłami Pniewy 1:1.
Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.
Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.