Orkan liderem, w środę gra z Orłem Słopanowo w PP

| Łukasz | Orkan Objezierze

orkan liderem, w srode gra z orlem slopanowo

Orkan Objezierze jest samotnym liderem po 3 kolejkach poznańskiej A-klasy grupy II.

W miniony weekend drużyna z Objezierza pojechała do odległego Łowynia. Faworytem meczu byli goście i to uwidoczniło się w pierwszych minutach. Już w 4 minucie bramkę strzelił Matczak, a chwilę później Jabłoński podwyższył na 2:0. Rywale odpowiedzili dopiero w 36 minucie po strzale Nawrota.

Po zmianie stron za sprawą Matczuka Orkan odzyskał dwubramkowe prowadzenie w 62 minucie. Gospodarze nie zamierzali jednak pogodzić się z porażką. W 74 minucie bramkę kontaktową zdobył Mroczyński. To jednak było wszystko na co było stać Orła.

W sobotnim meczu zagrał już Krystian Morka. Krótkie boisko w Łowyniu pozwalało gospodarzom na dalekie wykopy piłki aż w pole karne Orkanu, czym sprawiali duże zagrożenie. Na szczęście zawodnicy Piotra Kucharskiego obronili jednobramkowe prowadzenie i są samodzielnym liderem.

W środę 6 września o 17:00 Orkan zagra w Objezierzu z Orłem Słopanowo. Dla duetu trenerskiego Kucharski-Stachowiak będzie to możliwość przetestowania zawodników, którzy dotychczas z różnych powodów grali mniej.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.