fbpx

Golon zostaje w Orkanie, testy Gromali i Dopieralskiego

Golon zostaje w Orkanie, testy Gromali i Dopieralskiego

W sezonie 2017/2018 w barwach Orkanu Objezierze nadal będzie grał Dawid Golon.

Zespół Piotra Kucharskiego jest już w pełni przygotowań do nowego sezonu. Poprzedni zakończył się na pewno z niedosytem, ale m.in. liczne kontuzje szybko zweryfikowały ambicje drużyny z Objezierza. Sezon 2017/2018 na pewno będzie także pod znakiem walki o awans do ligi okręgowej. Co istotne w drużynie pozostał Dawid Golon. Dołączy do zespołu jednak po kilku tygodniach ze wględu na lekką kontuzję oraz na osobiste plany życiowe. 

W Orkanie rozpoczęli treningi także: Marcin Gromala i Kamil Dopieralski. Ten pierwszy ostatnie lata był związany z juniorami MKS Sparta Oborniki. Nie dostawał wielu szans gry, więc szuka możliwości rozwoju w zespole Piotra Kucharskiego. Drugi zawodnik, Kamil Dopieralski, wraca do Objezierza po kilku latach przerwy. Odszedł z Orkanu do Wełny, ale tam niestety doznał zerwania więzadeł w kolanie. W kadrze zespołu jest także Dariusz Senger.

W rozegranych sparingach lepszy był Orkan. 5:1 wygrał z Poznaniakiem Poznań. Dwie bramki mniej zdobył w meczu z Czarnymi Wróblewo. Na listę strzelców wpisywali się: Krystian Morka, Norbert Jabłoński, Dariusz Senger i Hubert Matczak. Natomiast juz jutro kolejnym rywalem będzie Rożnovia Rożnowo.

Pierwsze spotkanie ligowe Orkan zagra w Kwilczu z Rzemieślnikiem.Będzie to w weekend 19/20 sierpnia. Na własnym boisku zagra tydzień później, a przeciwnikiem będzie Orzeł Słopanowo. Ten sam zespół pojawi się w Objezerzu 6 września, aby zagrać z Orkanem mecz pucharowy.