Ważna wygrana Orkanu, srogie lanie Wełny w Śremie

| Łukasz | Orkan Objezierze

Wazna wygrana Orkanu

Bardzo ważną wygraną odniósł dziś zespół Orkanu Objezierze. Bez punktu wraca ze Śremu zespół Wełny.

Po serii przegranych Orkan w końcu wygrał. Komplet punktów zdobył w meczu ze Złotymi Złotkowo. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Chwila rozprężenia po przerwie kosztowało Orkan utratę prowadzenie. Dziś jednak nie pozwolili gospodarze na wyjazd rywalowi z Objezierza z jakimikolwiek punktami. Orkan wygrał bowiem ostatecznie 4:2. Bramki zdobyli: Dawid Golon x2, Krystian Morka i Wojciech Chudziński.

Srogie lanie otrzymała za to Wełna Rogoźno. Grająca wąskim składem drużyna, składająca się na dodatek z bardzo młodych zawodników, straciła aż 7 bramek. Niestety nie zdobyła żadnej i Wełna przegrała mecz w Śremie z Wełną aż 7:0.

O sytuacji w Wełnie napiszmey jutro.

Orkan Objezierze wywalczył 9 punktów w ostatnich 3 spotkaniach. Czy w sobotę wygra kolejny mecz?
Orkan Objezierze wygrał III Memoriał Ryszarda Ciszaka. W turnieju uczestniczyły 4 zespoły.
Paweł Dębniak, bramkarz Orkanu Objezierze, został piłkarzem Nielby Wągrowiec.
Gracjan Stachowiak w sezonie 2024/2025 nie będzie reprezentował drużyny RKS Skorpion Bogdanowo.
Piłkarz Orkanu Objezierze Jędrzej Kośmicki potrzebuje pomocy. Walczy o szybki powrót na boisko.
W poniedziałek 22 lipca Orkan Objezierze rozpoczyna treningi przed sezonem 2024/2025.
Orkan Objezierze w sobotę zremisował na wyjeździe spotkanie z Orłami Pniewy 1:1.