fbpx

Orkan Objezierze - podsumowanie startu

Orkan Objezierze - Lech II Poznań

LKS Orkan Objezierze w minioną środę przegrał z rezerwami Kolejorza i odpadł z Pucharu Polski. Lepiej radzi sobie jednak w lidze.

17. września orkanowcy zmierzy się w Objezierzu z zespołem Lecha II Poznań. Zdecydowanym faworytem byli poznaniacy, którzy zaaplikowali gospodarzom 4 bramki. Pomimo tego Orkan może być zadowolony ze swojej postawy. Zdając sobie sprawę z przewagi rywala pod każdym względem LKS skupił się na defensywie. To dzięki tej taktyce Lech II zdobył tylko 4 bramki, a trener Kniat był bardzo niezadowolony z postawy swojego zespołu.

ORKAN OBJEZIERZE - LECH II POZNAŃ 0:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Kurbiel (15), 0:2 Nowicki (34), 0:3 Witt (71), 0:4 Wolski (76)

W A-klasie Orkan po 4. kolejkach jest jedną z 3 niepokonanych drużyn. Mimo tego w drużynie, jak i wśród kibiców, panuje uczucie sporego niedosytu. Dzieje się to za sprawą aż 3 remisów, z czego 2 zanotowane zostały w Objezierzu. Wiosną objezierzanie szczególnie u siebie odprawiali z kwitkiem rywali. Jesienią brakuje zawsze czegoś, co pozwoliłoby się cieszyć zespołowi Piotra Kucharskiego z większej ilości punktów, a co za nimi idzie - także i lokaty w tabeli A-klasy.

Po sobotnim remisie 2:2 z GKS Golęczewo Orkan spróbuje wywalczyć komplet punktów w Kaźmierzu. Z Czarnymi zawsze grało się ciężko. Teraz nie będzie inaczej. Niedzielny rywal także nie przegrał jeszcze spotkania. Na swoim obiekcie rozegrał na razie tylko jedno spotkanie, w którym padł remis ... 2:2. Czy Orkan po raz czwarty zakończy swoje spotkanie w rundzie jesiennej takim rezultatem? Początek meczu 21. września o godz. 15:00.