fbpx

Orkan rozpoczął od remisu w Wartosławiu

Dariusz Senger już strzela

W pierwszym spotkaniu sezonu 2014/2015 piłkarze LKS Orkan Objezierze zremisowali 2:2 z Wartą w Wartosławiu. Do przerwy goście prowadzili 1:0.

Orkan rozpoczął sezon od meczu z  Wartą Wartosław po raz drugi. Tak też było w roku 2010. Na własnym boisku wówczas Orkan wygrał 2:0. W rewanżu w Wartosławiu było 0:0. Tym razem Warta występowała w roli bieniaminka.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gości, którzy w 23 minucie objęli prowadzenie. Podanie Tomasza Chudzińskiego wykorzystał Dariusz Senger. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Drugie 45 minut przyniosło 3 bramki. Zaczęło się od 49. minuty, kiedy to Warta wyrównała wynik spotkania. Gospodarze poszli za ciosem i w 65 minucie objęli prowadzenie. Nie podłamało to Orkanu, który odpowiedział pięknym strzałem Piotra Piotrowicza. Była to 74 minuta.

Kilka minut wcześniej doszło do przepychanki w środkowej części boiska. Po czerwonej kartce otrzymali zawodnicy Orkanu (Ciesiółka) oraz Warty. To nie był koniec emocji. Po meczu bowiem gospodarze mieli wiele pretensji do sędziego. Ten musiał w eskorcie zawodników Orkanu schodzić z boiska. Wszelkie uwagi zapisał w pomeczowym protokole. Zapewne skończy się to karą finansową dla Warty.