A-klasa: Orkan i Tęcza straciły punkty

| Łukasz | Orkan Objezierze

Orkan Objezierze nie wykorzystał ogromnej szansy na zbliżenie się do lidera z Suchego Lasu. Obie bowiem drużyny w miniony weekend zanotowały remisy.

Zespół Jacka Gruszczyńskiego znał wynik spotkania Sucharów, które grały już w sobotę z Rokitą. Remis 1:1 pomiędzy nimi dawał ogromne szanse na zbliżenie się objezierzan na jeden punkt do lidera. Warunkiem koniecznym była wygrana w Kaźmierzu z Czarnymi.

Mecz pokazał, że drużyna Orkanu jest bardziej zdeterminowana do zdobycia cennych punktów. Doskonałe sytuacje wypracowywane przez gości niestety nie przełożyły się na gole w pierwszej połowie, ani w drugiej. Ponieważ gospodarzom także nic nie udało się strzelić, to drużyny podzieliły się punktami. Oznacza to, że na samej górze tabeli nic się nie zmieniło. Suchary nadal mają 3 punkty przewagi nad Orkanem.

Tęcza Lulin rozgrywa w tej rundzie wszystkie swoje spotkania na własnym boisku. Jak na razie nie zdobyli ani jednego punktu. Po przegranej z Rokitą teraz doznali porażki z Orłem Słopanowo. Gubione punkty powodują, że zespół musi szybko coś zmienić w swojej grze, bo wkrótce może okazać się, że powrócą do B-klasy.

Obaj nasi przedstawiciele w A-klasie zagrają ze sobą za tydzień podczas derbów. Początek tego niedzielnego meczu o 13:00.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.