fbpx

W Orkanie przygotowania do "wiosny" bez zakłóceń

Coraz intensywniej wyglądają przygotowania w zespołach piłkarskich naszego regionu. W Orkanie Objezierze przebiegają one bez najmniejszych zakłóceń.

We wtorkowy wieczór podopieczni Jacka Gruszczyńskiego trenowali na sztucznym boisku przy ul. Obrzyckiej w Obornikach. Pomimo jeszcze zalegającego na nim resztek śniegu trener zarządził także ćwiczenia z piłką.

"Jak dotychczas wszystkie założone etapy przygotowań są realizowane bez najmniejszych zakłóceń. Mam nadzieję, że tak będzie nie tylko do końca okresu przygotowawczego, ale i także do końca rundy wiosennej" - mówił na treningu trener Orkanu.

Z zespołem cały czas trenuje nowy zawodnik: "Faktycznie jest z nami nowy piłkarz. W ostatnim czasie miał problem z kontuzjami, ale powinien wkrótce nadrobić wszelkie zaległości treningowe. Ma za sobą występy w Concordii oraz w Wełnie Rogoźno. Jeśli klub dojdzie z nim do porozumienia w kwestii finansów to zyskamy bardzo dobrego napastnika" - dodał na koniec Jacek Gruszczyński.

W miniony weekend Orkan rozegrał mecz z Huraganem Młynkowo, który przegrał 3:2. W najbliższą niedzielę wybiera się na mecz do Murowanej Gośliny.