Zagubiony Orkan, tylko remis Tęczy (film)

| Łukasz | Orkan Objezierze

LKS Orkan Objezierze pokonał w dzisiejszym meczu 14.10.2012r. LZS Wronczyn 4:2(2:1). Spotkanie nie zachwyciło zebraną publiczność, która liczyła na wiele bramek i pokaz pięknej gry.

Można było odnieść wrażenie, że piłkarze z Objezierza z jednej strony nadal byli w euforii po zwycięstwie w Suchym Lesie, a z drugiej strony myślami byli już w Golęczewie, gdzie rozegrają za tydzień arcyważny mecz.

Orkan stracił pierwszą bramkę tuż przed przerwą, kiedy prowadził 2:0. Po zmianie stron boiska objezierzanie zdobyli kolejną bramkę i prowadzili 3:1. Brak wystarczającej determinacji i woli dobicia rywala skończyło się zdobyciem przez LZS kolejny raz kontaktowej bramki. W nerwowej końcówce meczu więcej zimnej krwi zachowali jednak gospodarze i przypieczętowali swoje zwycięstwo.

W tym meczu liczyły się tylko punkty i te Orkan zdobył. Bramki dla Orkanu zdobyli: B. Jastrząbek, T. Chudziński, D. Senger i M. Nadstaga.

Inny reprezentant A-klasy z naszego regionu nie miał tyle szczęścia co wicelider. Tęcza udała się dziś do Lubosza. Faworytem byli miejscowi Zieloni, ale ku zaskoczeniu wszystkich to lulinianie objęli prowadzenie, które utrzymali do przerwy. Po zmianie stron Tęcza zdobyła drugą bramkę! To jednak podziałało, jak zimny prysznic na gospodarzy, którzy szybko odrobili straty. W końcówce meczu Zieloni starali się ze wszelkich sił zdobyć zwycięską bramkę, ale wynik już się nie zmienił. Zieloni Lubosz - Tęcza Lulin 2:2 (0:1).

Dzięki dzisiejszej porażce Tarnovii II Orkan został samodzielnym wiceliderem.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.