Orkan chce przerwać swoją złą passę

| Łukasz | Orkan Objezierze

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

W sobotnie popołudnie Orkan Objezierze podejmuje Matrot Kąsinowo. Kibice liczą na przerwanie słabej passy swojej drużyny. Po raz ostatni z wygranej mogli cieszyć się 16 kwietnia. Wówczas Orkan pokonał na wyjeździe Poznań FC. W kolejnych meczach piłkarze z Objezierza wywalczyli tylko 2 punkty.

W 9 spotkaniach rundy wiosennej Orkan wygrał dwukrotnie. Zanotował także 2 remisy i przegrał 5 meczy. Bilans bramkowy wiosną wynosi 12:18. Jesienią po 9 kolejkach Orkan miał na koncie 13 punktów, a wiosną w tym okresie wywalczył 5 oczek mniej. Bilans bramkowy wynosił w poprzedniej rundzie po tym okresie 12:20.  Co zatem jest problemem drużyny z Objezierza?

Pod względem bramek Orkan notuje podobne statystyki. Jesienią jednak po słabym początku zespół zaczął seryjnie wygrywać. Poprawiła się skuteczność zespołu, a też z czasem nie traciła już tak wielu bramek. To ten pierwszy element jest teraz problemem Orkanu. Nie ukrywa tego prezes Waldemar Jastrząbek: Mamy problem ze skutecznością. Liczymy, że uda nam się przerwać ten stan w sobotnim meczu.

Rywalem 27 maja o godz. 15:00 będzie Matrot Kąsinowo. Rywal zajmuje obecnie 6 miejsce i ma na koncie aż 5 remisów w spotkaniach wyjazdowych.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.