Orkan w kolejnej rundzie PP

| Łukasz | Orkan Objezierze

Dziś 26.09.2012r. Orkan Objezierze pokonał Tarnovię II Tarnowo Podgórne 3:0(1:0) i awansował do V rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym sezonu 2012/2013.

Od początku spotkania przewagę osiągnęli gospodarze, którzy chcieli jak najszybciej zdobyć prowadzenie. Pierwsza jednak groźna akcja należała do zespołu Tarnovii, ale w groźnej sytuacji poradził sobie bramkarz Błażej Matelski. Pomimo pojawiających się okazji piłka omijała bramkę gości, a raz nawet trafiła w słupek po sporym zamieszaniu w polu bramkowym. Orkan zdobył w końcu upragnioną bramkę w 22 minucie. To jednak pobudziło zawodników Tarnovii, co omalże skończyło się remisem w 40 minucie meczu. Z interwencją spóźnił się bramkarz Orkanu, ale zdołał jeszcze dotknąć piłkę i ta po odbiciu się od słupka wyszła w pole.

Do przerwy w drużynie Orkanu grało kilku zawodników, którzy raczej nie mają większych szans na wyjście na murawę w podstawowym składzie w rozgrywkach ligowych. W drugiej części zagrało już kilku dodatkowych zawodników z podstawowego składu, co zaowocowało 2 kolejnymi bramkami i pewnym awansem do następnej rundy.

Na meczu obecni byli m.in. prezes LKS Orkan Objezierze Ryszard Ciszak i jego zastępca Piotr Kucharski.

LKS Orkan Objezierze - Tarnovia II Tarnowo Podgórne 3:0(1:0)

Bramki: M.Nadstaga - 2, smaobójcza - 1

{gallery}2012/sport/2012-09/26{/gallery}

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.