fbpx

Orkan w kolejnej rundzie PP

Dziś 26.09.2012r. Orkan Objezierze pokonał Tarnovię II Tarnowo Podgórne 3:0(1:0) i awansował do V rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym sezonu 2012/2013.

Od początku spotkania przewagę osiągnęli gospodarze, którzy chcieli jak najszybciej zdobyć prowadzenie. Pierwsza jednak groźna akcja należała do zespołu Tarnovii, ale w groźnej sytuacji poradził sobie bramkarz Błażej Matelski. Pomimo pojawiających się okazji piłka omijała bramkę gości, a raz nawet trafiła w słupek po sporym zamieszaniu w polu bramkowym. Orkan zdobył w końcu upragnioną bramkę w 22 minucie. To jednak pobudziło zawodników Tarnovii, co omalże skończyło się remisem w 40 minucie meczu. Z interwencją spóźnił się bramkarz Orkanu, ale zdołał jeszcze dotknąć piłkę i ta po odbiciu się od słupka wyszła w pole.

Do przerwy w drużynie Orkanu grało kilku zawodników, którzy raczej nie mają większych szans na wyjście na murawę w podstawowym składzie w rozgrywkach ligowych. W drugiej części zagrało już kilku dodatkowych zawodników z podstawowego składu, co zaowocowało 2 kolejnymi bramkami i pewnym awansem do następnej rundy.

Na meczu obecni byli m.in. prezes LKS Orkan Objezierze Ryszard Ciszak i jego zastępca Piotr Kucharski.

LKS Orkan Objezierze - Tarnovia II Tarnowo Podgórne 3:0(1:0)

Bramki: M.Nadstaga - 2, smaobójcza - 1