fbpx

Po zwycięstwie z Rokitą Orkan walczy w PP

W niedzielne południe 23.09.2012r. Orkan Objezierze podejmował na własnym boisku groźną Rokitę Rokietnicę. Gospodarze rozgrywali w ten weekend już trzecie kolejne spotkanie na własnym stadionie i kolejny raz zdobyli komplet punktów.

Pierwsza połowa nie wskazywała na łatwy sukces. Bezbramkowy remis o niczym nie przesądzał, ale w pamięci pozostawał dreszczowiec z przed 2 tygodni z Czarnymi Kaźmierz. Na szczęście potwierdziło się, że druga część spotkania jest znacznie lepsza w wykonaniu Orkanu i już w 51 minucie objął prowadzenie po bramce Kacper Kopaniarz. Podwyższył prowadzenie chwilę później Dariusz Senger. Bramka kontaktowa Rokity z 68 minuty niewiele zmieniła, bo gospodarze zdobyli kolejne 3 gole i pokonali rywala 5:1.

Seria zwycięstw objezierzan pozwoliła zbliżyć się do czołówki, która bardzo się zagęściła. Kolejne spotkanie rozegrają z Orłem w Słopanowie, więc liczymy na przełamanie wyjazdowej niemocy. Zanim jednak do tego dojdzie Orkan zmierzy się jutro, tj. 26.09.2012r., z rezerwami Tarnovii Tarnowo Podgórne w ramach Pucharu Polski. Kibiców zapraszamy na ten mecz do Objezierza na godz. 16:00.

Mecze 6. kolejki poznańskiej A-klasy, gr.2:

Orkan Objezierze -Rokita Rokietnica 5:1

Suchary Suchy Las - Orzeł Słopanowo 3:1

LZS Wronczyn - Tęcza Lulin 1:1

GKS Golęczewo - Czarni Kaźmierz 3:0

Rzemieślnik Kwilcz - Tarnovia II Tarnowo Podgórne 2:0

Zieloni Lubosz - Złoci Złotkowo 3:0

Warta Wartosław - Warta Obrzycko 1:1

Czołówka tabeli:

1. Suchary Suchy Las 6m. - 16pkt.

2. Rzemieślnik Kwilcz 6m. - 13pkt.

3. GKS Golęczewo 6m. - 13pkt.

4. Orkan Objezierze 6m. - 12 pkt.