Bicie głową w mur Orkanu

| red. eoborniki za Orkan Objezierze | Orkan Objezierze

W swoim drugim wyjazdowym meczu drugiej porażki doznali piłkarze Orkanu Objezierze. Tym razem skuteczniejsi okazali się zawodnicy rezerw Tarnovii Tarnowo Podgórne. Kolejny raz okazało się, że zwycięzca niekoniecznie musi oznaczać lepszego.

Szybko stracona bramka przez objezierzan wymusiła na nich konieczność atakowania. Przez wiele minut bezskutecznie szturmowali bramkę gospodarzy. Kilka minut przed przerwą stracili przez swoje gapiostwo kolejną bramkę i do szatni udali się z wynikiem 0:2.

Po zmianie stron boisk orkanowcy nie rezygnowali z walki o choćby punkt. Niestety udało im się strzelić tylko jedną bramkę w końcówce spotkania po rzucie karnym i do Objezierza wracali bez punktu.

Teraz Orkan czeka seria 3 meczy na własnym boisku. Będzie więc okazja, aby przy wsparciu swoich kibiców, wzbogacić się o 9 punktów, które powinny znacząco poprawić sytuację drużyny z Objezierza w tabeli A-klasy.

Rokita Rokietnica - Tęcza Lulin 3:0

Złoci Złotkowo - LZS Wronczyn - rozegrany zostanie 05.09.12r.

Czołówka tabeli poznańskiej A-klasy gr. 2:

1. Tarnovia II 3 - 9pkt.

2. Czarni Kaźmierz 3 - 7pkt.

3. Suchary Suchy Las 3 - 7pkt.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.