Bicie głową w mur Orkanu

| red. eoborniki za Orkan Objezierze | Orkan Objezierze

W swoim drugim wyjazdowym meczu drugiej porażki doznali piłkarze Orkanu Objezierze. Tym razem skuteczniejsi okazali się zawodnicy rezerw Tarnovii Tarnowo Podgórne. Kolejny raz okazało się, że zwycięzca niekoniecznie musi oznaczać lepszego.

Szybko stracona bramka przez objezierzan wymusiła na nich konieczność atakowania. Przez wiele minut bezskutecznie szturmowali bramkę gospodarzy. Kilka minut przed przerwą stracili przez swoje gapiostwo kolejną bramkę i do szatni udali się z wynikiem 0:2.

Po zmianie stron boisk orkanowcy nie rezygnowali z walki o choćby punkt. Niestety udało im się strzelić tylko jedną bramkę w końcówce spotkania po rzucie karnym i do Objezierza wracali bez punktu.

Teraz Orkan czeka seria 3 meczy na własnym boisku. Będzie więc okazja, aby przy wsparciu swoich kibiców, wzbogacić się o 9 punktów, które powinny znacząco poprawić sytuację drużyny z Objezierza w tabeli A-klasy.

Rokita Rokietnica - Tęcza Lulin 3:0

Złoci Złotkowo - LZS Wronczyn - rozegrany zostanie 05.09.12r.

Czołówka tabeli poznańskiej A-klasy gr. 2:

1. Tarnovia II 3 - 9pkt.

2. Czarni Kaźmierz 3 - 7pkt.

3. Suchary Suchy Las 3 - 7pkt.

Paweł Dębniak, bramkarz Orkanu Objezierze, został piłkarzem Nielby Wągrowiec.
Gracjan Stachowiak w sezonie 2024/2025 nie będzie reprezentował drużyny RKS Skorpion Bogdanowo.
Piłkarz Orkanu Objezierze Jędrzej Kośmicki potrzebuje pomocy. Walczy o szybki powrót na boisko.
W poniedziałek 22 lipca Orkan Objezierze rozpoczyna treningi przed sezonem 2024/2025.
Orkan Objezierze w sobotę zremisował na wyjeździe spotkanie z Orłami Pniewy 1:1.
Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.
Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.