Lider lepszy w Objezierzu od Orkanu

| Łukasz | Orkan Objezierze

UKS Lider Swarzędz wygrał w Objezierzu z Orkanem w zaległym spotkaniu 3. kolejki ligi okręgowej.

Mecz z drużyną ze Swarzędza miał wstępnie odbyć się 22 sierpnia. Orkan przystał jednak na prośbę drużyny Lidera i przełożył spotkanie na 2 września.

W pierwszej części Dariusz Senger nie wykorzystał doskonałej okazji na wyprowadzenie Orkanu na prowadzenie 1:0. Podobnie, jak w spotkaniu pierwszej kolejki przeciwko Meblorzowi, szybko to obróciło się przeciw gospodarzom. Lider strzelił 2 bramki i do przerwy prowadził 0:2. W pierwszych 45 minutach Orkan pokazał się jednak z dobrej strony. Dobrze prezentował się w rozegraniu, a do tego stwarzał sobie sytuacje strzeleckie. Zabrakło jednak skuteczności.

Po przerwie kibice mieli więc prawo oczekiwać na lepszy wynik. Niestety nadzieje zakończyły się ok. 60 minuty, kiedy boisko musiał opuścić Rafał Karasiewicz. Czerwona kartka spowodowała, że Orkan mógł zapomnieć o korzystnym rezultacie. Mecz zakończył się wygraną gości 1:6 (0:2).

Zdjęcie z meczu Orkan Objezierze - Meblorz Swarzędz

Paweł Dębniak, bramkarz Orkanu Objezierze, został piłkarzem Nielby Wągrowiec.
Gracjan Stachowiak w sezonie 2024/2025 nie będzie reprezentował drużyny RKS Skorpion Bogdanowo.
Piłkarz Orkanu Objezierze Jędrzej Kośmicki potrzebuje pomocy. Walczy o szybki powrót na boisko.
W poniedziałek 22 lipca Orkan Objezierze rozpoczyna treningi przed sezonem 2024/2025.
Orkan Objezierze w sobotę zremisował na wyjeździe spotkanie z Orłami Pniewy 1:1.
Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.
Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.