Tomasz Chudziński: Życzmy sobie gry bez kontuzji (wywiad)

| Łukasz | Orkan Objezierze

Orkan Objezierze przegrał na inaugurację nowego sezonu z Meblorzem Swarzędz.

Pierwsze mecze Orkan ma z bardzo wymagającymi rywalami. Już w sobotę grał z Meblorzem Swarzędz. Rywale potwierdzil swoją moc na boisku wygrywając 3:0. Decyzujące o losie meczów były akcje ok 15-20 minuty. Najpierw goście trafili w poprzeczkę, a Dariusz Senger nie wykorzystał doskonałej okazji na objęcie prowadzenia. Goście wyprowadzili kontrę, po której wywalczyli rzut karny, a następnie go wykorzystali.

Trener Błażej Jastrząbek musiał przeprowadzić 3 wymuszone zmiany. Spowodowane były one kontuzjami. Występ kolegów skomentował po meczu kapitan Tomasz Chudziński.

Paweł Dębniak, bramkarz Orkanu Objezierze, został piłkarzem Nielby Wągrowiec.
Gracjan Stachowiak w sezonie 2024/2025 nie będzie reprezentował drużyny RKS Skorpion Bogdanowo.
Piłkarz Orkanu Objezierze Jędrzej Kośmicki potrzebuje pomocy. Walczy o szybki powrót na boisko.
W poniedziałek 22 lipca Orkan Objezierze rozpoczyna treningi przed sezonem 2024/2025.
Orkan Objezierze w sobotę zremisował na wyjeździe spotkanie z Orłami Pniewy 1:1.
Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.
Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.