Orkan zdeklasował rywala

| Łukasz | Orkan Objezierze

Orkan Objezierze zdeklasował rywali z Wronczyna w ostatnim w tym roku meczu ligowym.

Z dużymi obawami podchodził do meczu z LZS Wronczyn trener Piotr Kucharski. Z jednej strony był to mecz z najsłabszą drużyną ligi, a z drugiej w głowie tkwiły notoryczne problemy z grą z tego typu rywalami. Jeśli dodamy, że Orkan musiał grać bez kilku podstawowych zawodników to obawy opiekuna zespołu z Objezierza nie były bezpodstawne.

Na boisku jednak wyższość Orkanu była widoczna od początku. Mecz ułożył się idealnie dla gospodarzy.

Po ok. 20 minutach prowadziliśmy już 4:0 - mówił nam po meczu Dariusz Senger. Pięknie ułożył nam się ten mecz.

Do przerwy padły kolejne 2 gole. Wynik 6:0 nie miał znaczenia dla zawodników Orkanu.

W przerwie powiedzieliśmy sobie w szatni, że strzelamy tyle bramek ile się da - dodał Bartek Miłaszewski. Udało się nam trafić jeszcze dwukrotnie, ale szans było wiele. Dodatkowo na boisku trener wpuścił najmłodszych zawodników.

Michał Biedny po meczu był bardzo zadowolony. Strzelił 2 bramki i dodał 2 asysty:

Mieliśmy w tym meczu z górki. Patrząc przez pryzmat całej rundy można rzec, że w końcu.

Ostatecznie Orkan Objezierze pokonał przy pięknej i słonecznej pogodzie LZS Wronczyn 8:1.

Dla Orkanu bramki zdobywali: Dariusz Senger 3, Michał Biedny 2, Błażej Jastrząbek 1, Mikołaj Lis 1, Hubert Schulz 1.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.