Orkan zdeklasował rywala

| Łukasz | Orkan Objezierze

Orkan Objezierze zdeklasował rywali z Wronczyna w ostatnim w tym roku meczu ligowym.

Z dużymi obawami podchodził do meczu z LZS Wronczyn trener Piotr Kucharski. Z jednej strony był to mecz z najsłabszą drużyną ligi, a z drugiej w głowie tkwiły notoryczne problemy z grą z tego typu rywalami. Jeśli dodamy, że Orkan musiał grać bez kilku podstawowych zawodników to obawy opiekuna zespołu z Objezierza nie były bezpodstawne.

Na boisku jednak wyższość Orkanu była widoczna od początku. Mecz ułożył się idealnie dla gospodarzy.

Po ok. 20 minutach prowadziliśmy już 4:0 - mówił nam po meczu Dariusz Senger. Pięknie ułożył nam się ten mecz.

Do przerwy padły kolejne 2 gole. Wynik 6:0 nie miał znaczenia dla zawodników Orkanu.

W przerwie powiedzieliśmy sobie w szatni, że strzelamy tyle bramek ile się da - dodał Bartek Miłaszewski. Udało się nam trafić jeszcze dwukrotnie, ale szans było wiele. Dodatkowo na boisku trener wpuścił najmłodszych zawodników.

Michał Biedny po meczu był bardzo zadowolony. Strzelił 2 bramki i dodał 2 asysty:

Mieliśmy w tym meczu z górki. Patrząc przez pryzmat całej rundy można rzec, że w końcu.

Ostatecznie Orkan Objezierze pokonał przy pięknej i słonecznej pogodzie LZS Wronczyn 8:1.

Dla Orkanu bramki zdobywali: Dariusz Senger 3, Michał Biedny 2, Błażej Jastrząbek 1, Mikołaj Lis 1, Hubert Schulz 1.

Paweł Dębniak, bramkarz Orkanu Objezierze, został piłkarzem Nielby Wągrowiec.
Gracjan Stachowiak w sezonie 2024/2025 nie będzie reprezentował drużyny RKS Skorpion Bogdanowo.
Piłkarz Orkanu Objezierze Jędrzej Kośmicki potrzebuje pomocy. Walczy o szybki powrót na boisko.
W poniedziałek 22 lipca Orkan Objezierze rozpoczyna treningi przed sezonem 2024/2025.
Orkan Objezierze w sobotę zremisował na wyjeździe spotkanie z Orłami Pniewy 1:1.
Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.
Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.