Orkan wrócił bez punktów z Suchego Lasu

| Łukasz | Orkan Objezierze

Suchary Suchy Las wygrały 4:2 z Orkanem w niedzielnym meczu ligowym.

Mecz na sztucznym boisku było spotkaniem pełnym walki. Obie drużyny bardzo chciały wygrać to spotkanie i pokazywały to od pierwszej minuty.

Zakładaliśmy od pierwszej minuty atak na gospodarzy. Tymczasem Suchary zaskoczyły nas taką samą taktyką - mówił Bartek Miłaszewski. Przy remisie 1:1 mieliśmy okazje wyjść na prowadzenie. Mieliśmy po jednej dobrej okazji przed przerwą, jak i po niej. Niestety nie wykorzystaliśmy ich. Zrobili to za to gospodarze - podsumował wydarzenia boiskowe Miłaszewski.

Suchary faktycznie okazały się skuteczniejsze. Trzy bramki po przerwie zadecydowały o ich wygranych. Orkan zdobył tylko jedną bramkę co pzowoliło zmniejszyć rozmiar porażki do 2:4.

W ocenie piłkarzy Orkanu, jak i trenera Piotra Kucharskiego, rywale byli tego dnia lepsi. Bramki zdobyli dla gości: Dariusz Senger, Michał Biedny.

Szansa na kolejne punkty Orkan Objezierze będzie miał w sobotę 2 listopada. Rywalem będzie Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.