Orkan Objezierze odpadł z Pucharu Polski

Orkan Objezierze odpadł z Okręgowego Pucharu Polski.

W meczu 1/8 finału Pucharu Polski okręgu Poznań Orkan Objezierze podejmował Lechię Kostrzyn. Drużyna Piotra Kucharskiego zdobyła dwie bramki. To jednak było za mało. Lechia strzeliła 4 gole i tym sposobem to drużyna z Kostrzyna zagra w 1/4 Okregowego Pucharu Polski.

Drużynie Orkanu Objezierze należą się podziękowania za godne reprezentowanie naszego regionu w rozgrywkach tegorocznej edycji Pucharu Polski. Niestety była to ostatnia drużyna z powiatu obornickiego uczestnicząca jeszcze w tych rozgrywkach. W poprzedniej edycji MKS Sparta Oborniki zagrał w finale.

KS Orkan Objezierze - Lechia Kostrzyn 2:4

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież