Arka Kiekrz - LKS Lipa 1:12!

| Łukasz | LKS Lipa

LKS Lipa rozgromił Arkę Kiekrz 12:1.

Sportowa złość - taka atmosfera panowała po spotkaniu z Czarnymi ll Wróblewo w Lipie. LKS stracił przed tygodniem wygraną w ostatnich minutach meczu, choć kontrolował całe spotkanie. Lipa w sobotnie popołudnie zareagowała na to niepowodzenie w jedyny słuszny sposób. 27 kwietnia Arka Kiekrz odczuła to wyraźnie na własnej skórze. Straciła 12 bramek zdobywając zaledwie 1. Do przerwy było już 6:1. Po przerwie LKS kontynuował strzelecki festiwal. Prym wiódł Szymon Szacht. Neymar zdobył aż 7bramek!

1 maja LKS gra z KS Gaj Wielki. Zapraszamy do Lipy na godz. 13:00.

Lipski Klub Sportowy zremisował z Pompa Team Jarosławiec. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył Gracjan Olech.
Concordia Murowana Goślina będzie rywalem Lipskiego Klubu Sportowego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13:00.
Lipski Klub Sportowy przegrał z TPS Winogrady. To druga porażka na własnym obiekcie.
Lipski Klub Sportowy wygrał spotkanie z FAS KS Fałkowo. To pierwsze jego zwycięstwo w tej klasie rozgrywkowej.
Lipski Klub Sportowy awansował do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski.
Lipski Klub Sportowy utrzymał pozycję lidera wielkopolskiej gr.2 A-klasy. Komplet punktów zdobyła Rożnovia.
LKS Lipa pokonał 14.04.2024, Huragan Młynkowo 4:0. Mecz podsumował trener Mariusz Drewicz.