Trener Dawid Gruchot podsumował rok 2018 (film)

Trener Dawid Gruchot podsumował rok 2018 w zespole seniorskim Golnicy Ryczywół.

Dla mieszkańców Ryczywołu najważniejszym sportowym wydarzeniem roku był awans drużyny seniorów Golnicy do A-klasy. Towarzyszyło temu wydarzeniu wiele nerwów, ale okazuje się, że walka o grę w wyższej klasie rogrywkowej miała podłoże zarówno sportowe i organizacyjne. 

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi trenera Dawida Gruchota z 27 grudnia 2018 roku.

Więcej informacji filmowych na temat zespołu z Ryczywołu znaleźć można na naszym kanale youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież