Golnica Ryczywół awansowała na piąte miejsce

| Łukasz | Golnica Ryczywół
Golnica Ryczywół podczas treningu

Golnica Ryczywół pokonała w niedzielę Wenus Jędrzejewo i awansowała na piąte miejsce.

W samo południe doszło w niedzielę do pojedynku Golnicy z zespołem z Jędrzejewa. Spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy. Suche i gorące powietrze nie ułatwiało drużynom poruszanie się po boisku. Pierwsze 45 minut nie przyniosło żadnej bramki. Szczególnie kibice Golnicy mogli czuć się zawiedzeni.

W drugiej części spotkania zespół ze Szkolnej udowodnił jednak swoją wyższość. Poprawił skuteczność i otworzył wynik spotkania w 57 minucie za sprawą Mariusza Musiałowskiego. Kolejne bramki padły w ostatnim kwadransie meczu. Najpierw Adam Pielucha podwyższył na 2:0, a wynik spotkania ustalił dwoma trafieniami Mateusz Dukat.

Golnica Ryczywół w 4 spotkaniach odniosła 3 wygrane. Z 9 punktami zajmuje piątą lokatę. W gr. 2 A-klasy prowadzą z kompletami punktów Warta Wartosław i Kłos ll Budzyń. Kolejnym rywalem Golnicy będzie w Obrzycku tamtejsza Warta.

Golnica Ryczywół utrzymuje się w czołówce gr. 2 A-klasy. W sobotę pokonała Byki Obrowo.
Golnica Ryczywół podejmuje w niedzielne południe Wartę Wartosław.
Golnica Ryczywół rozpoczyna w czwartek przygotowania do nowego sezonu. Seniorów poprowadzi nowy trener.
Golnica Ryczywół pokonała rezerwy Kłosa Budzyń na zakończenie sezonu ligowego 2023/2024.
RKS Wełna Rogoźno pokonał Golnicę Ryczywół 2:0 (1:0). Co po meczu powiedzieli przedstawiciele obu drużyn?
Golnica Ryczywół, LKS Lipa oraz Wełna Rogoźno wywalczyły w ostatniej kolejce komplet punktów.
Golnica Ryczywół trenuje i wzmacnia się przed nowym sezonem.