Skip to main content


Trener Sławomir Szczepski z wyróżnieniem

| Łukasz | Akademia Piłkarska Reissa

Sławomir Szczepski otrzymał wyróżnienie w kategorii Trener Roku. Nagrodę odebrał podczas konferencji FOOTBALLPRO COACHING 2023 organizowanej przez Akademię Piłkarską Reissa.

Trenerzy Akademii Piłkarskiej Reissa spotkali się 14 stycznia w Poznaniu. Zjad tak wielu opiekunów był spowodowany zorganizowaną dla nich konferencją FOOTBALLPRO COACHING 2023. Wśród uczestników szkolenia byli trenerzy z lokalizacji Oborniki i Rogoźno. 

14 stycznia był szczególnym dniem dla trenera Sławomira Szczepskiego. Oborniczanin odebrał bowiem wyróżnienie dla Trenera Roku. 

Podziękowania dla wszystkich osób którzy złożyli się na tak wielki sukces ?? bez was to było by niemożliwe - napisał Sławomir Szczepski w komentarzu na profilu APR Oborniki pod relacją z konferencji.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na profilu Akademii Piłkarskiej Reissa.

Akademia Piłkarska Reissa zaprasza do udziału w konkursie na Zdjęcie Roku 2023!
Bartosz Zaranek wpisał się na listę strzelców w meczu juniorów młodszych Lecha Poznań z Lechią Zielona Góra.
Akademia Piłkarska Reissa obchodzi w tym tygodniu urodziny. Przygotowano z tej okazji wiele konkursów i nagród.
Już w najbliższą sobotę odbędą się Wielkie Finały Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, na które z niecierpliwością czekają nasi finaliści z grup B2 i C z Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz. Sobotni turniej to zwieńczenie rozgrywek, trwających od marca i d...
Trener Sławomir Szczepski ma szansę zostać najlepszym spośród 7 Wspaniałych. Plebiscyt organizuje Akademia Piłkarska Reissa.
Akademia Piłarska Reissa zaprasza do udziału w zimowych półkoloniach.
Akademia Piłkarska Reissa w Obornikach zachęca do dołączenia w swoje szeregi. Braku humoru nie można APR zarzucić.