Remis LKS Lipa z Wartą Sieraków. 20 lat na boisku (film)

Lipski Klub Sportowy zremisował na inaugurację sezonu 2018/2019 z Wartą Sieraków.

Zespół z Lipy zakłada w tym sezonie walkę o A-klasę. Pomóc ma w tym m.in. trener Mariusz Drewicz. Z wielkimi nadziejami przystępowano więc w Lipie do meczu z Wartą Sieraków.

Pierwsza połowa pokazała, że goście to nie jest przypadkowy zespół. Drużyna Warty to młody zespół, ale już z doświadczeniem gry na wyższym poziomie rozgrywkowym. Wspomniał o tym nawet Igor Przybylak w pomeczowym wywiadzie. Efektem tej gry była bramka w pierwszej połowie dla gości.

Po przerwie drugą żółtą kartka ukarany został Mateusz Kaczmarek i musiał opuścić boisko. Okazało się, że LKS nie przestraszył się tej sytuacji i doprowadził do wyrównania. W końcówce spotkania obie drużyny miały szansę na zwycięską bramkę, ale nikomu się to nie udało. W LKS najbliższy tego był Szymon Szacht, który zdobył bramkę wyrównującą.

Klub w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia. Po meczu na zawodników czekała miła niespodzianka w postaci okolicznościowego tortu.

Na temat historii klubu z Lipy przedstawimy na naszym portalu osobny materiał.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież