Wygrana Orłów Kruka w PP (film)

Orły Kruka Rogoźno pokonały Rokitę Rokietnicę i awansowały do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski.

W ubegłorocznych rozgrywkach rogoźnianie odpadli w III rundzie. Lepszy okazał się wówczas zespół rezerw Lecha Poznań prowadzony wóczas przez Ivana Djurdjevicia. Fragmenty tamtego spotkania prezentujemy poniżej. W niedzielę 19 sierpnia Orły zagrały z Rokitą.

Faworytem meczu byli gospodarze. Wygrali go 3:0, ale nie było to takie proste. Jak nam relacjonował kapitan Sławek Urban widoczny był w zespole brak zgrania, ale i sił na bieganie przez 90 minut. Efektem tego były przeprowadzone wszystkie możliwe zmiany. To mogło mieć dość tragiczne skutki. Kontuzje złapali dwaj zawodnicy i rogoźnianie musieli skupić się na obronie wyniku 3:0. To jednak udało się i w następnej rundzie PP czekają nas derby. Do Rogoźna przyjedziecie zespół Golnicy Ryczywół.

Bramki w niedzielnym meczu zdobywali:

35', 1:0 - Krzysztof Zieliński
50', 2:0 - Krzysztof Zieliński
55', 3:0 - Norbert Kotus

Więcej zdjęć dostepnych jest na fanpage'u Wełny prowadzonym przez Mateusza Witta.

RKS Wełna Rogoźno - kliknij

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież