Red Devils lepszy od KS Futsal Oborniki (film)

Red Devils lepsze od KS Futsal Oborniki

W sobotnim meczu o mistrzostwo 1. Polskiej Ligi Futsalu obornicki KS Futsal uległ Red Devils 1:3 (1:1).

Początek spotkania należał do gości, którzy bardzo wysoko wychodzili do oborniczan. Ci jednak starali się odgryzać, a w szczególności szanse na to miał Mikołaj Siwecki. W 7 minucie błąd obrony wykorzystał reprezentant Polski Sebastian Wojciechowski. Goście nie cieszyli się długo prowadzeniem, a to za sprawą byłego reprezentanta Polski. Bartosz Łeszyk pewnie pokonał z dystansu bramkarza z Chojnic. Obie drużyny walczyły o objęcie prowadzenia, ale żadnej się to nie udało do przerwy.

Po zmianie stron boiska goście od razu ruszyli do ataku. W ciągu kilku minut zdobyli 2 bramki, czym podcięli nieco skrzydła gospodarzom. Z czasem KS Futsal mocniej ruszył do ataku, wykorzystując do tego także bramkarza. Pomimo ambitnej postawy nie udało się wyrwać choćby punktu faworytowi całych rozgrywek.

Drużyna z Obornik pokazała, że ma szeroką kadrę, która powalczy z każdym. Brak kilku zawodników nie przeszkodził w nawiązaniu walki z silnym zespołem Red Devils. Warto wiedzieć też, że zespół gości prowadzi Andrzej Bianga - trener kadry Polski.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież