Koniec wspaniałej przygody w PP. Przegrane Orłów i Golnicy

Koniec wspanialej przygody w PP. Przegrane Orlow i Golnicy

Drużyny Orłów Kruka Rogoźno i Golnicy Ryczywół odpadły z Pucharu Polski.

W środowe popołudnie na Stadionie im. Bernarda Nowaka zjawiło się wielu sympatyków Orłów Kruka. Powód był podwójny. Raz, że świetnie prezentuje się w Pucharze Polski, to po drugie do królewskiego miasta przyjechał zespół Lecha II Poznań z trenerami Ivanem Djurdjeviciem i Markiem Bajorem.

Na boisku zdecydowaną przewagę miał faworyt. 3-ligowiec wyraźnie górował nad gospodarzami. Tym za to nie można odmówić woli walki i ambicji. Lech II Poznań wygrał to spotkanie 4:0 i zagra w następnej rundzie PP. Orłom należą się wielkie brawa i podziękowania za podjęcie walki i za godne reprezentowanie całej gminy Rogoźno.

Z pucharami pożegnał się też zespół Golnicy Ryczywół. Trudno jest skompletować skład drużynom z najniższych lig, gdzie piłka jest tylko dodatkiem, zabawą, hobby. Nielba Wągrowiec zdecydowanie wykorzystała ten fakt i wysoko pokonała drużynę Dawida Gruchota 0:11. Dla ryczywolskiej drużyny w tym sezonie priorytetem jest walka o awans do A-klasy.

Już jutro zapraszamy na krótką relację filmową z meczu w Rogoźnie i wywiad z trenerem Ivanem Djurdjeviciem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież