Trwa piękna przygoda Orłów Kruka z Rogoźna (film)

Trwa piekna przygoda Orlow Kruka

Rogozińskie Orły Kruka odniosły zdecydowane zwycięstwo nad Nałęczem Ostroróg i w kolejnej rundzie Pucharu Polski zmierzą się z rezerwami Lecha Poznań.

Już po 8 minutach Orły prowadziły 2:0. Do przerwy rogoźnianie prowadzili aż 5:0. W drugiej części goście zdołali zdobyć 2 bramki, ale gospodarze strzelili kolejne 3 i to Orły zagrają w kolejnej rundzie PP.

Bramki dla Orłów zdobyli: Zieliński 3, Nowacki 3, Kowalski 1, Kotus 1

Bramki dla Nałęczowa zdobyli: Kanarkowski, Przybysz 

Po wygranej z Nałęczem Orły czeka niezwykle trudne wyzwanie. Kolejnym rywalem będzie drużyna rezerw Lecha Poznań. Zespół trenuje Ivan Djurdjevic, a gra w nim m.in. Dariusz Dudka. Na razie nie jest znana data tego spotkania. Jak tylko zostanie uzgodniona pomiędzy stronami i zaakceptowana przez WZPN to oczywiście przekażemy ją naszym czytelnikom.

W meczu z Nałęczowem Orły zagrały w strojach ufundowanych przez firmę Akrostal. W tym spotkaniu rogozińską drużynę wspierali także: Gmina Rogoźno, Nogbud, Pomax, Piekarnia Jesse, Anmak, Alkohole Świata, Groszek, Lewiatan, Sanet, Agrogamy, Fwk Nieruchomości, Zakład Ślusarski Kasprzak, Przedszkole Przemysław, Greenheat, Szewol, Baczyńscy.

Przypominamy mecz z Polonią Poznań.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież