fbpx

Trwa piękna przygoda Orłów Kruka z Rogoźna (film)

Trwa piekna przygoda Orlow Kruka

Rogozińskie Orły Kruka odniosły zdecydowane zwycięstwo nad Nałęczem Ostroróg i w kolejnej rundzie Pucharu Polski zmierzą się z rezerwami Lecha Poznań.

Już po 8 minutach Orły prowadziły 2:0. Do przerwy rogoźnianie prowadzili aż 5:0. W drugiej części goście zdołali zdobyć 2 bramki, ale gospodarze strzelili kolejne 3 i to Orły zagrają w kolejnej rundzie PP.

Bramki dla Orłów zdobyli: Zieliński 3, Nowacki 3, Kowalski 1, Kotus 1

Bramki dla Nałęczowa zdobyli: Kanarkowski, Przybysz 

Po wygranej z Nałęczem Orły czeka niezwykle trudne wyzwanie. Kolejnym rywalem będzie drużyna rezerw Lecha Poznań. Zespół trenuje Ivan Djurdjevic, a gra w nim m.in. Dariusz Dudka. Na razie nie jest znana data tego spotkania. Jak tylko zostanie uzgodniona pomiędzy stronami i zaakceptowana przez WZPN to oczywiście przekażemy ją naszym czytelnikom.

W meczu z Nałęczowem Orły zagrały w strojach ufundowanych przez firmę Akrostal. W tym spotkaniu rogozińską drużynę wspierali także: Gmina Rogoźno, Nogbud, Pomax, Piekarnia Jesse, Anmak, Alkohole Świata, Groszek, Lewiatan, Sanet, Agrogamy, Fwk Nieruchomości, Zakład Ślusarski Kasprzak, Przedszkole Przemysław, Greenheat, Szewol, Baczyńscy.

Przypominamy mecz z Polonią Poznań.