W Lipie zabrakło skuteczności (film)

W Lipie zabraklo skutecznosci

Pewność siebie i brak skuteczności to grzechy LKS Lipa w meczu z Kicinem.

Spotkanie dwóch drużyn LKS przyniosło ze sobą wiele emocji. Szczególnie drużyna gospodarzy robiła wiele, aby zdobyć bramkę na wagę 3 punktów. Kiedy tak się stało sędzia nie uznał bramki.

Gościom również nie można odmówić woli walki i gry o pełną pulę. W efekcie kibice zobaczyli emocjonujące spotkanie. Szansa na kolejne punkty już w niedzielę, w spotkaniu z drużyną z Kiszkowa.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież