W Pruścach wystartowała GLPN

W Pruscach wystartowala GLPN

W niedzielę 10 września zainaugurowano rozgrywki Gminnej Ligi Piłki Nożnej w gminie Rogoźno.

Do rozgrywek przystąpiło 8 zespołów. Pierwsze mecze rozegrano na boisku w Pruścach. Mokre boisko utrudniało grę, a nielada problemy z interwencjami mieli bramkarze. W pierwszej kolejce pewne wygrane wywalczyli zawodnicy z drużyn: Owczegłowy, Sierniki, Garbatka i Sudzieniec.

Inauguracyjnego otwarcia sezonu 2017/2018 dokonał Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, który też jako pierwszy kopnął piłkę.

Komplet wyników:

PTS Parkowo-Owczegłowy 2-12

Sierniki-Kaziopole 10-0

Gościejewo-Garbatka 1-2

Studzieniec-Kac Ruda 2-0

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież