Wygrane Lipy i Golnicy, remis Orkanu

Wygrana LKS Lipa

Zarówno LKS Lipa i Golnica Ryczywól zdobyły komplety punktów.

W niedzielne popołudnie LKS Lipa podejmował GKS Gułtowy. Gospodarze obawiali się bardzo tego spotkania. Boisko jednak pokazało, że byli lepsi i pewnie pokonali gości 4:1.

Na pierwsze wyjazdowe spotkanie wybrali się piłkarze Golnicy. Na boisko w Wieleniu zagrali z Orłem Gulcz. Ryczywolanie objęli prowadzenie w 30 minucie za sprawą doskonale znanego w Rogoźnie Krzysztofa Cieciury. Tuż po przerwie ten sam zawodnik podwyższył rezultat na 2:0. Gospodarze walczyli o choćby honorowe trafienie, co udało im się w 65 minucie. Na nic więcej Golnica im nie pozwoliła i po 2 spotkaniach ma na koncie 6 punktów.

W porannym spotkaniu Orkan zremisował z Patrią Buk 1:1. Bramkę stracił już 2 minucie. Pogoń za wynikiem udał się w 95 minucie po bramce Tomasza Chudzińskiego. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież