Komplety punktów Lipy, Orkanu i Rożnovii

Wygrana Orkanu z Orlem Slopanowo

2 komplety punktów zdobyły zespoły z powiatu obornickiego w inauguracyjnej kolejce B-klasy.

W roli gospodarza świetnie spisały się drużyny z Lipy i Rożnowa. Drugą wygraną dopisali do swego doorbku piłkarze Orkanu. Fatalnie nastomiast spisali sie piłkarze Sparty, którzy po słabym występie w Kórniku, zapisali na swym koncie jeszcze słabszy mecz w Szydłowcu.

Iskra Szydłowo - MKS Sparta Oborniki 7:0

LZS Orkan Objezierze - Orzeł Słopanowo 3:2

LKS Lipa - Jadwiżański KS 5:0

KS Rożnovia Rożnowo - KS Uchorowo 3:1

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież