LKS Lipa przygotowuje się do nowego sezonu

LKS Lipa przygotowuje się do nowego sezonu

LKS Lipa w ramach przygotowań do nowego sezonu rozegrał 2 sparingi.

Zespół z poznańskiej B-klasy rozpocznie nowy sezon od meczu z Jadwiżańskim KS Poznań. Spotkanie rozegranie zostanie w ostatni weekend sierpnia w Lipie. Wcześniej, bo 19 sierpnia, LKS zagra z Mamutami Poznań w ramach okręgowego Pucharu Polski. 

Oprócz treningów piłkarze z Lipy rozgrywają mecze towarzyskie. Za sobą mają sparingi z Odlewem Poznań oraz Szturmem Junikowo. W zespole pozostanie Patryk Złoch. Dodatkowo do drużyny dołączyło 2 nowych zawodników. 

Do zespołu z Lipy będzie jeszcze zaglądać przed startem ligi.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież