Podsumowanie Ligi OCS

Askon mistrzem ligi OCS

W niedzielę 14 maja zakończyła się Halowa Liga OCS. Tytuł mistrzowski obronił Askon.

Niestety w ostani dzień rozgrywek rozegrano tylko 2 mecze. Tylko jedna z nieobecnych drużyn poinformowała organizatorów o swej planowanej absencji. W tych meczach przyznano walkowery. W rozegranych spotkaniach Automyjnia pewnie pokonała Hakunę, a Lodziarnia Gorzką MST.

Ta ostatnia drużyna została wyróżniona pucharem Fair Play. Zdecydowanym zwycięzcą w klasyfikacji strzelców został Jakub Budyła z Askonu.

Hakuna Matata - Automyjnia Błysk 2:10 (D. Kaczmarek 2 – W. Perlicjan 5, P. Boruszak 3, A. Lewandowski, S. Goszcz)

Top Gol - PTS Parkowo 3:0 walkower

Gorzka MST - Lodziarnia Kalinowa 1:5 (J. Kaszubski – K. Warciarek, M. Kozak 2, K. Fraska, M. Orczykowski)

Ziomki - Browary Trójka 0:3 walkower

Askon - Minimaxx Sofa 3:0 walkower

Klasyfikacja strzelców:

J. Budyła (Askon) - 37 bramek 

K. Stańko (Minimaxx Sofa) - 18 bramek

W. Perlicjan (Automyjnia Błyska) - 17 bramek 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież