Piłkarze AP Reissa brązowymi medalistami w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

akademia reissa 1

 

Piękne bramki, gra pod okiem legendarnych trenerów takich jak: Nawałka, Dorna, Majewski i niezastąpiony doping kibiców!

 

Mowa oczywiście o półfinale ogólnopolskiego turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”! Reprezentacja z rocznika 2005 pod czujnym okiem trenera Thomasa Rozworskigo i Mateusza Kamińskiego, po pełnej emocji rywalizacji, zdobyła 3. miejsce!

To były niezapomnienie emocje! Od niemal 2 dni, zawodnicy trenujący na co dzień pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa, na warszawskich boiskach Legii i Agrykoli, rywalizowali ze swoimi rówieśnikami o Puchar Tymbarku. Już w niedzielę – 30 kwietnia, młodzi adepci futbolu zagrali z reprezentantami woj. kujawsko-pomorskim, lubuskiego i warmińsko-mazurskiego. Po pierwszym dniu rozgrywek, drużyna mogła pochwalić się następującymi wynikami:

- 0:1 z woj. kujawsko-pomorskim

- 4:0 z woj. lubuskim

- 2:1 z woj. warmińsko-mazurskim

Pomimo przegranego półfinału, podopieczni Thomasa Rozworskiego i Mateusza Kamińskiego nie dali sobie za wygraną! Drugiego dnia rozgrywek pokazali, że w gronie rywali nie mają sobie równych i w ostatecznym starciu z woj. kujawsko-pomorskim wygrali 3:2 tym samym zajmując 3. miejsce w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”!

Podczas oficjalnej dekoracji zespołu był obecny Prezes Reprezentacji U-21, pan Marcin Dorna, którego to podopieczni zagrają w tegorocznych Mistrzostwach Europy w naszym kraju.

Wszystkim osobom zaangażowanym w zwycięstwo drużyny serdecznie gratujemy i życzymy kolejnych sukcesów nie tylko na płaszczyźnie sportowej, szkoleniowej, ale i organizacyjnej!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież