Z piłkarskich boisk - 3 punkty LKS Lipa

Wygrana tylko LKS Lipa

W kończącym się weekendzie tylko LKS Lipa zdobył komplet punktów.

W B-klasie LKS zagrał w Kąsinowie z Matrotem. Goście pewnie pokonali rywali 5:2. Dzięki temu drużyny te zamieniły się pozycjami w tabeli. Lipa jest w tej chwili na 10 miejscu.

W bardzo ważnym meczu czołowych zespołów tej klasy Antares okazał się lepszy od Rożnovii. Zalasewo pokonało rożnowian 3:1. Te drużyny również zamieniły się pozycjami w tabeli. Rożnovia w tej chwili jest 5.

W A-klasie Orkan otrzymał punkty walkowerem. Jego najroźniejsi rywale wygrywali swoje spotkania, a więc w górnej części tabeli nie zaszły żadne zmiany. Orkan zagra za tydzień jako wicelider  z trzecią Wartą Obrzycko.

W lidze okręgowej Wełna Rogoźno rozpoczęła rundę wiosenną od spotkania ze Zjednoczonymi Trzemeszno. Bramek kibice w tym meczu nie zobaczyli. Jeden punkt nie satysfakcjonuje drużyny z powiatu obornickiego.

Najwcześniej w tym weekendzie spotkanie rozegrała Sparta Oborniki. W iv-ligowym pojedynku swarzędzka Unia okazała się lepsza. Wygrała 3:1 zdobywając w dwumeczu drugi komplet punktów.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież