Rozpoczęła się runda finałowa Halowej Ligi OCS

Rozpoczela sie runda finalowa Halowej Ligi OCS

W niedzielę 19 marca rozegrano pierwszą kolejkę rundy finałowej Halowej Ligi OCS. 

Już pierwsze spotkania pokazały, że tegoroczny zwycięzca będzie pewnie wyłoniony w ostatniej kolejce. Nikt nie chce oddawać punktów. Przekonał się srogo o tym Askon, który zremisował 1:1 z Lodziarnią. Sporo nerwów kosztowała wygraną z Gorzką zespół Ziomków. Dzięki temu jednak został samodzielnym liderem.

Poniżej prezentujemy komplet wyników.

10:00 Ziomki - Gorzka MST 2:1
10:35 Askon - Lodziarnia Kalinowa 1:1
11:10 Miniimaxx Sofa - Browary Trójka 5:1
11:45 Hakuna Matata - Centrum Ogrodnicze 3:2
12:20 Automyjnia Błysk - PTS Parkowo 9:1

 Kolejne mecze już w niedzielę 26 marca.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież