fbpx

Liber ratuje Ziomki, Askon bezkonkurencyjny

Ziomki z meczu z Meduza

Kolejne komplety punktów zdobyły w 4 serii Halowej Ligi OCS zespoły Ziomków, Browarów i Askonu. Mecz tych pierwszych z Parkowem dostarczył najwięcej emocji w dzisiejszej serii spotkań.

 

20 listopada zwycięstwa odniosły czołowe zespoły ligi. Bezkonkurencyjny Askon odprawił kolejnego rywala aplikując mu 6 bramek. Hakuna zdołała zdobyć tylko honorowe trafienie. 

Niezwykły przebieg miał mecz PTS Parkowo z Ziomkami. Spotkanie kontrolował zespół z bogdanowa, ale to przeciwnik kontrował i zdobywał kolejne trafienia. Pierwsza część zakończyła się niespodziewanym prowadzeniem PTS 5:2!

Druga odsłona to pogoń Ziomków i to skuteczna. Najpierw doprowadzili do wyniku 5:4. Parkowo zdołało zdobyc jednak szóstą bramkę. To niezdeprymowało Ziomki, które zdołały zdobyć kolejno 3 bramki. Tą ostatnią na wagę 3 punktów zaliczył Liber. Marcin Piotrowski zdobył w tym meczu łącznie 4 bramki. Po jednym golu zdobyli: M. Grabiarz, K. Szymkowski, K. Szymkowiak.

Również trzeci w tabeli zespół Browarów pokonał Centrum Ogrodnicze. Na 5 trafień przeciwnik nie odpowiedział żadnym golem przegrywając spotkanie 5:0.

Godne odnotowania jest także pierwsza wygrana w sezonie Meduzy. Swoje pierwsze punkty zdobył ten zespół w meczu z Automyjnią Błysk.

Poniżej komplet wyników 4. serii spotkań. Kolejne mecze już za tydzień!

9.30 Top Gol – Lodziarnia Kalinowa 1-3
10.05 Gorzka MST – Minimaxx Sofa 1-6
10.40 Automyjnia Błysk – Meduza 1-2
11.15 Browary Trójka – Centrum Ogrodnicze Bogdanowo 5-0
11.50 Askon – Hakuna Matata 6-1
12.25 PTS Parkowo – Ziomki 6-7