Martyna Nowak i Stanisław Rydzewski nowymi Ambasadorami Akademii!

akademia r

 

Wsparcie, odpowiednia dieta i właściwe podejście młodego sportowca to niemal fundament na drodze do osiągnięcia sukcesu. O jego nieustanną wiarę w siebie może zadbać nie tylko rodzic, ale i dietetyk oraz psycholog. Miło nam poinformować, że Stanisław Rydzewski – jeden z najlepszych dietetyków sportowych w kraju oraz Martyna Nowak – psycholog Reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016, zostali oficjalnymi ambasadorami naszej Akademii.

Już 4 grudnia w Kórniku, podczas Mikołajkowego Turnieju Reiss Cup, Martyna Nowak weźmie udział w konsultacjach dotyczących odpowiedniego nastawienia i wsparcia młodych piłkarzy. Każdy z rodziców będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy oraz specjalistycznych porad.

Jeśli jesteś natomiast zwolennikiem zdrowego odżywiania koniecznie skorzystaj z porad Stanisław Rydzewski. Już 17 i 18 grudnia na Reiss Cupie w poznańskiej Arenie, jeden z najlepszych dietetyków sportowych w Polsce, odpowie na wszystkie pytania dotyczące odpowiedniego żywienia młodych adeptów futbolu.

Jak mówi Piotr Reiss – patron Akademii, nasi Ambasadorowie to jedni z najlepszych specjalistów w Polsce.

- W dzisiejszych czasach, pomoc specjalistów jest niemal priorytetem w kreowaniu marzeń młodych sportowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców, postanowiliśmy zaangażować w czynny udział na rzecz Akademii, Martynę Nowak i Stanisława Rydzewskiego. Swoją pasją i determinacją zarażają niemal wszystkich adeptów sportu. – stwierdza król strzelców polskiej Ekstraklasy 2006/2007.

Wszystkich zwolenników odpowiedniej motywacji i zdrowego żywienia zapraszamy do śledzenia poczynań naszych Ambasadorów. W ramach wsparcia klubu, będą się dzielić najróżniejszymi nowościami ze swoich ulubionych dziedzin.

 

lion Stasiu  MARTYNA ambasador (002)  

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież