Wygrane Sparty, Wełny i Orkanu, dziś gra Rożnovia

norbert jablonski (orkan objezierze)

W sobotnich spotkaniach reprezentanci powiatu obornickiego zdobyli komplet punktów. Dziś mają na to szanse pilkarze Rożnovii i LKS Lipa.

Grająca w IV lidze MKS Sparta Oborniki odniósł 27 sierpnia pierwsze zwycięstwo w sezonie 2016/2017. W czwartej kolejce przy ul. Objezierskiej oborniczanie podejmowali Lechię Kostrzyn. Gospodarze pokonali pewnie, bo aż 4:0, rywali.

Wełna Rogoźno także cieszyła się z 3 punktów. W sobotnie popołudnie podejmowali zespół TPS Winogrady Poznań. Mecz dostarczył kibicom sporo emocji. Ostatecznie o jedną bramke lepsi okazali się gospodarze. Dzięki wygranej 3:2 (bramki dla Wełny:  Sławomir Urban (rzut karny), Patryk Złoch oraz Kevin Bartol) rogoźnianie są jedną z trzech drużyn z kompletem punktów po 2 kolejkach. 

Również kompletem punktów pochwalić się moga po 2 spotkaniach zawodnicy Orkanu Objezierze. We wczorajszym meczu wygrali z Wartą Obrzycko. Bramki zdobywali: Norbert Jabłoński i Wojciech Chudziński.

W niedzielę również swoje punkty mogą zdobyć zespoły LKS Lipa oraz Rożnovii Rożnowo.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież