Piłkarze z Rogoźna na 3 miejscu WLLP!

final wllp 19czerwiec2016 03 m

 

Sportowe emocje na najwyższym poziomie, bramki warte zapamiętania, godne podziwu akcje, radość i przede wszystkim dobra zabawa!

1500 rozegranych meczów doprowadziło nas do finału Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich! Młodzi piłkarze przez cały weekend na boisku w Baranowie pod Poznaniem rywalizowali o zwycięski puchar jedynych takich rozgrywek w Polsce.

W miniony weekend, na kompleksie sportowym w Baranowie pod Poznaniem odbyły się finałowe rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. Na boisko wybiegły najlepsze drużyny Akademii Piłkarskiej Reissa z ponad 70 lokalizacji oraz zawodnicy z Akademii Piłkarskiej Falubaz.  Spośród zwycięskich zespołów poszczególnych grup, w których młodzi piłkarze ze wszystkich lokalizacji rywalizowali od początku kwietnia, wyłoniliśmy zwycięzców.

 W finale rozgrywek w kategorii wiekowej 10-11 lat, zmierzyli się ze sobą zawodnicy z Trzcianki i poznańskiego Piątkowa. Podopieczni Łukasza Mleczaka pokonując swoich rywali 4:2 zdobyli pierwsze miejsce! Tuż za nimi uklasyfikowali się zawodnicy Nikodema Brzęckiego. Trzecie miejsce, pod wodzą Pawła Mirkiewicza przypadło młodym adeptom piłki nożnej z Koła. Najlepszym bramkarzem spotkania został Kacper Siwa z Gniezna, natomiast zawodnikiem budzącym niemały podziw, Bruno Szczepański z lokalizacji Poznań – Piątkowo. Wyjątkowym tytułem może się również pochwalić Maciej Bednarek z Trzcianki, który został uznany za najlepszego strzelca Wielkopolsko- Lubuskich Lig Piłkarskich w kategorii zawodników z rocznika 2005/2006.  

- Piłkarze z Trzcianki po raz kolejny udowodnili, że w sporcie liczy się przede wszystkim zespołowość, zasady gry fair play oraz dobra zabawa w gronie rówieśników. Cieszę się, że godziny treningów i systematyczna praca na treningach zaowocowała w postaci dzisiejszego zwycięstwa. Pierwsze miejsce w Turnieju to prawdziwy sukces! Wierzę, że wygrana zmobilizuje moich podopiecznych do dalszej pracy – mówi trener Akademii w Trzciance, Łukasz Mleczak.

W niedziele na murawie pojawili się zawodnicy z rocznika 2003/2004. Po prawdziwych sportowych emocjach i długich rozgrywkach tytuł Mistrza, pod okiem Roberta Przybylskiego, zdobyli zawodnicy z lokalizacji Poznań – Grunwald. Wygrywając 2:0 z podopiecznymi Mateusza Bernasia z lokalizacji Poznań - Ogrody-Jeżyce zapewnili swoim rywalom 2. miejsce. Na podium stanął również zespół Zbigniewa Chudzickiego z Rogoźna. Młodzi adepci piłki nożnej wykazali się prawdziwym duchem walki i determinacją. Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Gniewomira Barczykowskiego z lokalizacji Poznań – Grunwald, a wśród strzelców nie miał sobie równych Maurycy Smoliński z Baranowa. Warto również podkreślić, że najlepszy na boisku okazał się Michał Kaźmierczyk z Ogrodów-Jeżyce. Wychowanek Akademii został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy sukcesów. Dziękujemy za wspólną zabawę i prawdziwą dawkę piłkarskich emocji!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież