Dominacja młodych piłkarzy z Obornik

Oborniki (002)

5 i 6 grudnia piłkarze trenujący na co dzień w Akademii Piłkarskiej Reissa w Obornikach wzięli udział w turnieju mikołajkowym REISS CUP, który obył się w Kórniku.

Na miejscu pojawiło się kilkuset kibiców, w tym także rodziny uczestników, które wspólnie uczestniczyły w wielkim piłkarskim święcie. Młodzi mieszkańcy Obornik zaprezentowali się na medal, zajmując 1. i 2. miejsce!

– Podopieczni naszego klubu po raz kolejny udowodnili, że nie tylko wyróżniają się wysokim poziomem sportowym, ale potrafią z uśmiechem toczyć pojedynki pełne emocji, ale przede wszystkim zgodne z zasadami fair play. Czeka nas pracowity rok i wierzymy, że w kolejnym turnieju zaprezentujemy się równie dobrze i zrealizujemy cel, jakim jest zwycięstwo – podsumował Rafał Ratajski, Trener i Koordynator Akademii Piłkarskiej Reissa w Obornikach.

Podsumowaniem rozgrywek była ceremonia wręczenia nagród – pamiątkowych medali i mikołajkowych upominków dla wszystkich oraz zwycięskich pucharów.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież