Rozgromiona Sparta, LKS Lipa wygrał derby

Wygrana LKS Lipa w derbach

W sobotę i niedziele rozgrywano kolejne spotkania piłkarskie. Nasze drużyny grały ze zmiennym szczęściem.

Obornicka Sparta grała przy ul. Objezierskiej z Pelikanem Niechanowo. Lider jest o krok od awansu do III ligi. W Obornikach zdobył kolejne 3 punkty i potrzebuje już tylko czterech do zapewnienia sobie awansu. Musi to zrobić w 4 meczach. Mecz zakończył się wysoką wygrana Pelikana 5:1(3:0). Goście wykazali się wysoką skutecznością. Dopiero w ostatnim kwadransie gospodarzom udało się stworzyć więcej sytuacji i zdobyc honorową bramkę.

Wełna Rogoźno pewnie wygrała swój mecz w Luboniu 4:1. Dzięki wygranej rogoźnianie mają nadal szanse na zajęcie nawet drugiej lokaty w lidze okręgowej.

W A-klasie kolejną przegraną zaliczył Orkan na swoim boisku. Na wiosnę objezierzanie zdobyli tylko 3 punkty na swojej murawie. Zdecydowanie lepiej wiedzie się im na wyjazdach, gdzie regularnie zdobywaja komplety punktów. W sobotnie popołudnie Orkan przegrał z Rzemieślnikiem Kwilcz 0:3 podtrzymując wiosenny trend.

Coraz lepiej spisujący się zespół LKS z Lipy przyjechał dziś do Rożnowa. Lokalne derby przyniosły tylko jedną bramkę. Dała ona radość gościom i to oni znajdują się wyżej w tabeli B-klasy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież