Wicherki na fali! Są liderem II ligi

Wicherki liderem II ligi!

Nie zwalniają tempa futsaliści KS Auto Wicherek Oborniki. W niedzielę 23. listopada obornicki zespół wygrał trzecie spotkanie w sezonie 2014/2015 i zasiadł w fotelu lidera!

Po wygranych w Pile oraz przed tygodniem z M40.pl Poznań przed własną publicznością apetyty w KS Auto wzrosły. Do Kostrzyna wybrali się zawodnicy z nadzieją na kolejny komplet punktów. Podstawy okazały się słuszne.

Celuloza Kostrzyn należy do grona zespołów, z którym gra się niewygodnie. To zespół, w którym nie dominuje technika, ale siła i bieganie. Po pierwszej części meczu to właśnie gospodarze prowadzili (4:3).

Po przerwie oborniczanie nie zamierzali pozbawić się cennych punktów. Szybko też przystąpili do odrabiania strat. Ponieważ udało się to szybko uczynić Wicherki mogły kontrolować grę i skutecnzie atakować zespół Celulozy. Ostatecznie to KS Auto cieszyło sie z 3 punktów dzięki wygranej 7:5.

Bramki dla gości strzeili: Wicberger 3, Leszyk 2, Antczak 1, Nogalski 1. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież