Zacięta walka o czołowe lokaty w HLPN!

HLPN kończy się za 2 tygodnie

Kolejny weekend dostarczył sympatykom Halowej Ligi Piłki Nożnej w Obornikach dużą dawkę emocji. Rywalizowały ze sobą bowiem czołowe zespoły zarówno Ekstraligi, jak i I ligi.

W Ekstralidze punkty walkowerem oddało Draco, tracąc tym samym w zasadzie bezpowrotnie szanse na podium. Remo Słoneczny Patrol został samodzielnym liderem. Wygrał bowiem z niewygodnym Eko-Mak, a Askon przegrał po zaciętym spotkaniu z Połą. Drużyna z Połajewa awansowała dzięki temu na trzecie miejsce. 

Wspaniałe widowiska stworzyli także zawodnicy drużyn walczących o awans do elity HLPN. DPM zremisował z Gorzką 1:1. Ponieważ dzień wcześniej GSV zdobyło 3 punkty  meczu z Remo Full awansowało na pozycję wicelidera. 

Ważne spotkanie zagrały zespoły Hakuny i Cotty. Oba zespoły toczą walkę o zajęcie drugiego miejsca, które da im szansę gry w barażach o Ekstraligę. W tym pojedynku emocje były do ostatniej minuty. Prowadzenie 2:0 objęła Hakuna, ale rywale nie poddali się i do przerwy doprowadzili do stanu 2:2. W pierwszej minucie Cotta poszła za ciosem i objęła prowadzenie 3:2! Hakuna jakby straciła swój rytm i wydawało się, że nie ma szans już w tym meczu. Gra 'akcja za akcję' podobała się publiczności. Dopiero w 24 minucie Hakuna doprowadziła do remisu. 100 sekund przed końcem padła 4 bramka dla Mataty i to ostatecznie oni cieszyli się z ważnej wygranej.

Ziomki Bogdanowo dzięki 2 bramkom Adriana Szymota zremisowało z Mikado 2:2.

Poniżej komplet wyników oraz aktualne tabele: 

Sobota - 31.05.2014     Hala w Obornikach
          
16.30    Metalplast - Underground   4:2 
17:05    Ziomki - Draco                   3:0
17:40    Błysk - PTS                        3:1
18:15    Gorzka – Remo Full            3:0

Niedziela – 1.06.2014.     Hala w Obornikach      
  
  9.00    DPM - Gorzka                    1:1
  9.30    Draco - Błysk                      0:3
10.00   Hakuna - Cotta                     4:3
10.30   Mikado - Ziomki                   2:2
11.00   Remo Full – CO Bogdanowo 3:2
11.30   Mikado - Agro                      4:1
12.00   Control - Underground          0:7
12.30   Poła - Askon                         4:2
13.00   Eko Mak – Remo Sł. Patrol   1:4
13.30   Poła - Browary                      4:3

hlpn tabela

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież