Wyniki niedzielnych meczy

Grały dziś zespoły z naszego powiatu

W niedzielę 25 maja swoje mecze rozgrywało 5 drużyn z powiatu obornickiego.

Po słabszych występach ważną wygraną odnieśli podopieczni Mariusza Drewicza. W dalekiej Przyprostynii pokonali tamtejszy Płomień 2:1. Dzięki temu powrócili na fotel wicelidera IV ligi. Sparta ma przed sobą już tylko 3 spotkania. Za tydzień zagra z Mieszkiem Gniezno, potem czeka ją bardzo ciężkie spotkanie wyjazdowe z Lubuszaninem i na koniec przy Objezierskiej spotka się z Leśnikiem Margonin.

Zespoły z A-klasy grały ze zmiennym szczęściem. Orkan Objezierze pokonał 3:1(1:0) Rokitę Rokietnica. Walcząca z nożem na gardle Rożnovia pomimo ambitnej postawy nie sprostała Czarnym z Kaźmierza i uległa 3:4. Ponieważ KS Sarbia przegrała swoje spotkanie rożnowianie wciąż mają matematyczne szanse na uraatowanie się przed spadkiem.

 W B-klasie rezerwy Wełny Rogoźno zremisowaly 1:1 z Orłem Słopanowo. Mniej szczęścia miała drużyna LKS Lipa, która przegrała w Złotkowie 1:3.

Przypominamy, że wczoraj swoje spotkanie rozgrywała Wełna Rogoźno. W Witkowie lepsi byli jednak gospodarze, którzy wygrali 2:0.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież