Planeta szczypiorniaka

Planeta szczypiorniakaW minioną sobotę 12.04.2014 Hala OCS przy ul. Obrzyckiej po raz kolejny gościła najmłodszych sympatyków piłki ręcznej. Wszystko to za sprawą popularnego turnieju z cyklu "Planeta Szczypiorniaka", w którym udział biorą chłopcy i dziewczęta z klas IV i V szkół podstawowych naszej gminy. Ponieważ gospodarzem tej edycji była Szkoła Podstawowa nr 3, oficjalnego otwarcia dokonała dyrektor szkoły, Pani Lidia Polcyn.

Tradycyjnie udział w zabawie wzięły udział zespoły ze szkół podstawowych z Rożnowa i Chrustowa oraz Obornickie podstawówki czyli "Dwójka", "Trójka" i "Czwórka". Rywalizacja odbyła się w dwóch grupach. W grupie A walczyły ze sobą zespoły klas IV ze szkół: SP 2 , SP Rożnowo, SP Chrustowo oraz SP 4. Grupa B to zespoły klas V i tutaj rywalizowały : SP 2 drużyna dziewcząt, SP 2 drużyna chłopców, SP Chrustowo oraz SP 3.

Turniej wygrała drużyna chłopców V klasy SP2, która w meczu o pierwsze miejsce pokonała SP4. W meczu o 3 miejsce SP 3 uległo SP Rożnowo. Miejsce 5 -SP2 klasa IV, miejsce 6 - SP Chrustowo kl. V, miejsce 7 -SP Chrustowo kl. IV, miejsce 8 - SP2 drużyna dziewcząt.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież