Kolejorz zakończył podstawową rundę wygraną

W Zabrzu ponownie strzelal duet Teodorczyk-HamalainenLech Poznań w ostatnim meczu rundy podstawowej odniósł zwycięstwo. W wyjazdowym spotkaniu pokonał Górnika Zabrze 3:0 (2:0).

Bramki dzisiaj dla Kolejorza strzelali: Ł. Teodorczyk 1 (31'), K. Hamalainen 2 (33', 51'). Ponieważ zwycięstwo odniosła dziś także Legia Warszawa to Lech przystąpi do rundy finałowej ze stratą 5 punktów do rywala ze stolicy Polski. Po rozegraniu 30 kolejek dorobek drużyn został bowiem podzielony przez 2. Najlepsze 8 drużyn zagra w grupie A walcząc o puchary, a reszta stoczy bój o utrzymanie. W niej znajdzie się m.in. Cracovia Kraków.

A z kim dokładnie zagra Kolejorz?

26/27 kwietnia Lech - Wisła Kraków

3/4 maja Zawisza Bydgoszcz - Lech

10/11 maja Lech - Górnik Zabrze

17/18 maja Lechia Gdańsk - Lech

24/25 maja Lech - Pogoń Szczecin

27/28 maja Lech - Ruch Chorzów

31.05/01.06 Legia Warszawa - Lech

Czy Lech zdoła odrobić stratę do Legii i zdobyć mistrzowski tytuł? O tym przekonamy się najpóźniej w Dzień Dziecka!

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież