Coraz ciekawiej w HLPN

Rywalizacja w Ekstralidze jest coraz ciekawszaW niedzielę 6 kwietnia rozegrana została kolejna seria spotkań Halowej Ligi Piłki Nożnej. Najwięcej zyskał zespół Askon.

Po bardzo przeciętnym starcie Askon rozpędza się. Po dwukrotnym odprawieniu drużyny Mikado tym razem pokonał EKO-MAK. Ponieważ punkty straciło także Draco to w czubie tabeli zrobiło się naprawdę ciasno.

Poniżej komplet niedzielnych wyników:

06-04-2014 niedziela  (hala Oborniki)

9:30 Błysk - PTS                               3:0

10:05 Draco - Mikado                         2:2

10:40 Browary - Agro                         4:2

11:15 Hakuna - Metalplast                   3:1

11:50 Monar - Cotta                            2:8

12:25 Eko-Mak - Askon                      1:2

13:00 Undergrund - Remo Full Mocni   8:4

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież