Sołowiej rozbija Draco, Helvetia nadal na czele

Ziomki Bogdanowo tylko zremisowały z PTSW miniony weekend rozegrano kolejne spotkania Halowej Ligi Piłki Nożnej. Doszło do kilku ciekawych pojedynków i zaskakujących rezultatów.

W sobotę 29 marca doszło do pogromu Draco. W roli kata wystąpił Robert Sołowiej, który rywalom aż 9 razy posyłał piłkę do siatki. Ostatecznie Poła wygrała aż 10:3. "Gra się do końca" -  o tej maksymie zapomnieli zupełnie zawodnicy Ziomków Bogdanowo. Prowadzili z PTS już 4:0, ale skończyło się na remisie 5:5.

W niedzielę 30 marca Helvetia pokonała 3:2 Gorzką i umocniła się w fotelu lidera 1. ligi. Szanse na umocnienie sojej pozycji w czubie tabeli miał DPM, ale uległ 1:2 zespołowi Underground.

W Ekstralidze natomiast po raz drugi wysoka wygraną nad Mikado odniósł Askon. W walce o mistzrowski tytuł liczy się cały czas Remo Słoneczny Patrol, po efektownym zwycięstwie nad PTS.

Komplet wyników oraz tabela poniżej (za OCS):

29-03-2014 sobota

17:00 Błysk - Agro            1:2

17:35 Gorzka - Metalplast 6:0

18:10 Ziomki - PTS           5:5

18:45 Draco - Poła            3:10

30-03-2014 niedziela

10:00 Helvetia - Gorzka                 3:2

10:35 Cotta - Centrum Ogrod.       1:1

11:10 Undergrund - DPM              2:1

11:45 Monar - Control                   5:0

12:20 Remo Słoneczny Pat. - PTS  5:1

12:55 Askon - Mikado                   5:2

Kolejne spotkania już w najbliższą niedzielę 6 kwietnia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież