Turniej o puchar Burmistrza Obornik żaków za nami

Turniej o puchar Burmistrza Obornik żaków za namiW sobotę 11 stycznia na hali Obornickiego Centrum Sportu odbył się pierwszy tegoroczny turniej piłkarski. Organizatorzy turnieju MKS Sparta Oborniki, burmistrz Obornik Tomasz Szrama i Obornickie Centrum Sportu zaprosiło do Obornik drużyny z rocznika Żaków. O godz. 9:00 na płycie hali sportowej stawiły się pełne gotowości i zwarte drużyny chłopców z rocznika 2006.

Do Obornik przyjechały drużyny: Nielba Wągrowiec, Szkoła Futbolu Gniezno, Warta Międzychód, Błękitni Wronki, Concord Murowana Goślina, Wełna Rogoźno, Orkan Objezierze.  Gospodarze, czyli Sparta wystawiła dwie drużyny do rozgrywek.

Na trybunach hali zjawili się licznie najwierniejsi kibice swoich pociech, rodzice, którzy wspierali chłopców oraz kilka dziewczynek przez cały czas trwania rozgrywek głośnym dopingiem. Turniej tego typu jest ogromną szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności przez najlepszych i najlepiej zapowiadających się zawodników.

Od pierwszego gwizdka można było zauważyć ogromne zaangażowanie ale przede wszystkim pasję w oczach dzieci. Turniej trwał do godz. 16 jednak mimo tego młodzi adepci piłki nożnej cały czas utrzymywali swój poziom. Młodzi zawodnicy Sparty zdominowali rozgrywki i zajęli najwyższy i najniższy stopień na podium w turnieju. Podczas trwania rozgrywek można było zauważyć parę „diamentów” i bardzo zdolnych chłopców, którzy mimo swojego młodego wieku znajdują się na zaawansowanym poziomie piłkarskim. Życzmy im zatem jak najwięcej sukcesów sportowych i wspaniałej kariery zawodowej.

Zawody prowadzili sędziowie Marcin Kaźmierczak i Kacper Kopaniarz. Opiekę nad turniejem sprawował już tradycyjnie Tadeusz Ratajczak.

Oto wyniki zmagań:

  1. 1. Sparta Oborniki I
  2. 2. Nielba Wągrowiec
  3. 3. Sparta Oborniki II
  4. Błękitni Wronki
  5. Concord Murowana Goślina
  6. Warta Międzychód
  7. Szkoła Futbolu Gniezno
  8. Orkan Objezierze
  9. Wełna Rogoźno
  10. Unia Swarzędz

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież